Про нас

Чи помічали ви, що кожна дівчинка змалку володіє поняттям “краси”? Важко точно відповісти, як саме формується це внутрішнє відчуття, але з самих ранніх літ кожна дівчинка знає, що плаття є найважливішим атрибутом принцесси. З роками це відчуття нікуди не зникає, саме тому кожна пам’ятна подія у житті дівчини підкреслюється стильною сукнею або пляттям.

Наша команда підмітила для себе цей факт вже багато років тому. Насамперед ми хочемо підкреслити як важливо, щоб кожна дівчинка змалку вчилася правильному поняттю краси. Щоб дівчата виховувались в атмосфері, де краса та розум – взаємодоповнюючі атрибути сучасної жінки. Ми розпочинали з маленької команди, яка хотіла втілити в реальність свою власну мрію і зараз ми можемо сміливо назвати себе одним із найпотужніших виробників весільних суконь та плять для дівчат на західній Україні.

Що відокремлює нас від більшості інших виробників?

Ми молоді та енергійні, знаємо ціну часу сьогодення та цінуємо час наших клієнтів. Наша робота завжди виконується вчасно та при цьому не страждає якість кінцевої продукції. Ми дуже зосереджено та серйозно підходимо до кожного замовлення, слідкуємо за дотриманням всіх зауважень клієнта. У нас немає першочергових чи другорядних завдань, ми поважаємо кожного клієнта та його думку, але при необхідності готові дати професійну пораду та допомогти з нелегким рішенням.

Наша команда готова взятись за пошиття дитячих плать та весільних суконь будь-якої складності. Майстри високого рівня активно слідкують за оновленням модних тенденцій в цій доволі вузькій галузі, із року в рік підвищують свій професійний рівень. Ми викростовуємо тільки першокласні матеріали, тому вам не доведеться жалкувати за кінцевий вигляд та якість сукні. Кількість наших майстрів дозволяє легко виконувати оптові замовлення на пошиття платтячок для дівчат і весільних суконь для дорослих.

Окремо хочется розповісти вам на рахунок наших весільних суконь. Ми наголошуємо, що весілля – це особлива подія в житті кожної жінки, і головною прикрасою цього свята є саме наречена. Тому до вибору фасону сукні та знаття всіх необхідних мірок треба підходити дуже серйозно. Від цього повністю буде залежити кінцевий результат, обирайте лише досвідчених майстрів, за плечима яких знаходиться велика кількість виконаних замовлень. Наша команда готова стати міцною опорою під час вашої підготовки до весілля, вам не доведеться хвилюватися за якість та красу вашої святкової сукні.

Якщо ви досі вагаєтесь, де саме купити плаття чи сукню для важливого свята, ми пропонуємо переглянути приклади наших робіт в Магазині або отримати безкоштовну консультацію від нас по телефону.